Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Grupa ZAJĄCZKI

Grupa ZAJĄCZKI

27 listopada (piątek)odbędzie się sesja fotograficzna do kalendarzy.

7 grudnia (poniedziałek)-  planowane jest spotkanie ze "Świętym Mikołajem"

Szanowni Państwo,

jak co roku, tak i tym razem, nasze Przedszkole organizuje

akcję charytatywną Podziel się swoim sercem z innymi”.

Zachęcamy do włączenia się w pomoc. W tym roku przygotowujemy świąteczne prezenty, aż dla 100 chorych z Hospicjum Ojca Pio w Pszczynie.

Bez Państwa zaangażowania i wsparcia nie udawałoby się przeprowadzić akcji w poprzednich latach.

SZCZEGÓŁY AKCJI:

CO ZBIERAMY?

Podzielne słodycze: czekolady, pakowane hermetycznie ciastka, wafelki - mogą być w opakowaniu zbiorczym, itp.

MIEJSCE ZBIÓRKI- Gminne Przedszkole w Kobiórze (przedsionek)

TERMIN ZBIÓRKI: Od 19 listopada do 2 grudnia 2020r.

Już teraz dziękujemy za zaangażowanie! Wierzymy, że dobro wraca, a także, że i tym razem uda nam się wesprzeć podopiecznych Hospicjum Ojca Pio w Pszczynie, pomimo, iż dla każdego z nas ten rok jest ogromnie trudny

Serdecznie witamy Dzieci i Rodziców z grupy ZAJĄCZKI w Nowym Roku Szkolnym 2020- 2021

Znalezione obrazy dla zapytania zajączki gif

W naszym przedszkolu w przedsionku umieszczona jest "Skrzynka dobrych życzeń". Zachęcamy Państwa do wymiany informacji i podzielenia się z nami swoimi opiniami, spostrzeżeniami na tematy związane z przedszkolem i nie tylko. Dziękujemy!!!

Wychowawca i j. angielski: mgr Monika Maca

Nauczyciel dochodzący:  Justyna Chmiel