CO NAS CZEKA W STYCZNIU?

Dnia 17 stycznia (czwartek) o godzinie 10 -tej odbędzie się Przedstawienie Jasełkowe w Gminnym Domu Kultury dla

Babć i Dziadkówdzieci z grup starszych: Motylki, Wiewiórki i Kotki z okazji ich święta. Dzieci przynoszą wtedy swoje stroje do przedszkola, a po przedstawieniu zabierają je do domu. Prosimy o podanie ilości osób (Babć i Dziadków) obecnych na przedstawieniu.  Prosimy o potwierdzenie obecności w szatni u p. Marysi lub p. Iwony.

W dniu 18 stycznia (piątek) o godzinie 17-tej zapraszamy na Jasełka do Gminnego Domu Kultury wszystkich rodziców dzieci z grup starszych: Motylki, Wiewiórki i Kotki. Prosimy, by przyprowadzić dzieci do Domu Kultury na godzinę 16.45  już ubrane w swoje stroje.

24 styczeń (czwartek) – wyjazd grup Wiewiórki i Żabki na przedstawienie pt. „Pocahontas” do PCK w Pszczynie.  Szczegóły przekażą wychowawcy.

W dniu 25 stycznia (piątek) - odbędzie się przedstawienie w wykonaniu Teatru "Skrzat" pt. "Benio w opałach".  Cena 3 zł, płatne u wychowawców.

26.01.2019 – dochodowa ZABAWA KARNAWAŁOWA dla Rodziców. Prosimy o ofiarowanie FANTÓW .

W dniu 1 lutego (piątek) - Przedszkolny Bal Przebierańców.   Prosimy, żeby dzieci w tym dniu były przebrane w stroje karnawałowe.

5 luty (wtorek) – Dzień Babci w gr. Pszczółki (5-latki) godz. 10.00

6 luty (środa) – Dzień Babci w gr. Żabki (4-latki) godz. 10.30