CO NAS CZEKA W GRUDNIU?

4 grudzień (wtorek)

Spotkanie z GÓRNIKIEM -  p. Benedyktem Zasadą

Bardzo prosimy o odświętny ubiór dzieci – „biało-granatowy”  Śniadanie w tym dniu o godz. 8:30.

6 grudzień (czwartek)

Spotkanie ze ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM.  Prosimy o odświętny ubiór dzieci.

11 grudzień ( wtorek)

Ogłoszenie wyników w konkursie na "NAJPIĘKNIEJSZY BOŻONARODZENIOWY STROIK ŚWIĄTECZNY".

13 grudzień (czwartek)

TEATR SKRZAT z Krakowa zaprezentuje przedstawienie pt. „MUZYCZNE PODRÓŻE PO KRAKOWIE ". Śniadanie w tym dniu o godz. 8.30.

18 grudzień  (wtorek)

Jasełka w wykonaniu grup starszych dla Seniorów Gminy w Domu Kultury w Kobiórze (po mszy św.)

19 grudzień (środa)

Jasełka w Gminnym Domu Kultury dla całej społeczności naszego przedszkola – dzieci młodszych i pracowników oraz zaproszonych gości  w wykonaniu grup starszych: Motylki, Kotki oraz Wiewiórki. W tym dniu zostaną również wręczone nagrody dla dzieci biorących udział w konkursie na "NAJPIEKNIEJSZY BOŻONARODZENIOWY STROIK ŚWIĄTECZNY".

19 grudzień (środa)

Zapraszamy wszystkich Rodziców i Dziadków na Koncert Kolędowy w Gminnym Domu Kultury w Kobiórze na godzinę 17.00

20 grudzień  (czwartek)

Wspólne kolędowanie przy choince dla grup średnich i młodszych. Bardzo prosimy, aby dzieci w tym dniu, były przebrane: dziewczynki w stroje aniołków, a chłopcy w pastuszków.

21 grudzień  (piątek)

PRZEDSZKOLNA  WIGILIJKA.

W tym dniu  spotkamy się z dziećmi przy wigilijnym stole, zjemy tradycyjne wigilijne potrawy

(m.in. barszcz, ryba, kapusta z grzybami, pierniczki), zaśpiewamy kolędy, poszukamy prezentów pod choinką, będziemy składać sobie życzenia dzieląc się opłatkiem.

W tym szczególnym dniu prosimy o odświętny ubiór dzieci oraz  o przyniesienie po jednym opłatku.

Drobne prezenciki dla dzieci ufundowano ze składek na Radę Rodziców, a nowe zabawki, gry, układanki do wszystkich sal z budżetu przedszkola