CO NAS CZEKA W LISTOPADZIE?

07 LISTOPAD  (środa) - Konkurs Wokalny o tematyce patriotycznej pt. "KOCHAM CIĘ POLSKO!" - dla grup starszych (Kotki, Motylki, Wiewiórki).

08 LISTOPAD  (czwartek)- Konkurs Wokalny o tematyce patriotycznej pt. "KOCHAM CIĘ POLSKO!" - dla grup młodszych i średnich (Pszczółki, Żabki, Jagódki).

9 LISTOPAD (piątek) - Konkurs wiedzy o naszej Ojczyźnie pt. "KOCHAM CIĘ POLSKO!" - dla grup starszych i średnich (Kotki, Motylki, Wiewiórki, Pszczółki) z udziałem zaproszonych gości

W tym dniu, nastąpi ogłoszenie wyników konkursu plastycznego dla dzieci i rodziców pt.„Kocham Cię Polsko” wraz z wręczeniem nagród.

Nasze przedszkole bierze udział w akcji Rekord dla Niepodległej w ramach obchodów 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. 9 listopada o godzinie 11.11 odśpiewamy wspólnie z wszystkimi przedszkolakami Hymn Narodowy

13 – 28 LISTOPAD - AKCJA „PODZIEL SIĘ SWOIM SERCEM Z INNYMI”.  Po raz kolejny zapraszamy wszystkich do włączenia się   w akcje charytatywną wspierającą Hospicjum Ojca Pio w Pszczynie. W szatni przedszkola wystawione są kosze, do których można wrzucać słodycze i artykuły świąteczne dla podopiecznych Hospicjum. Za zrozumienie i wsparcie serdecznie zapraszamy.

16 LISTOPAD (piątek)- odbędzie się przedstawienie teatralne - płatne  3zł. Śniadanie w tym dniu o godz. 8.30.

22 LISTOPAD (czwartek)– „Pasowanie na Przedszkolaka” dzieci z grupy Biedronki.

23 LISTOPAD (piątek) - Dzień Pluszowego Misia.

28 LISTOPAD (środa) – Warsztaty plastyczno – techniczne dla dzieci i rodziców z grupy Pszczółki.

28 LISTOPAD (środa) – Jesienne przedstawienie pt. „Kolorowe listki” dla dzieci i rodziców z grupy Żabki  połączone z Pasowaniem na Przedszkolaka.

30 LISTOPAD (piątek)-  Zabawa Andrzejkowa.

LISTOPAD - konsultacje indywidualne dla Rodziców dotyczące obserwacji pedagogicznych.