Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Grupa MISIE

Grupa MISIE

Witamy Dzieci i Rodziców w Nowym Roku Szkolnym 2020/2021!!!

MISIE – dzieci 5-6- letnie

Kolor przewodni grupy - pomarańczowy

Godziny pracy oddziału - 8:00 - 15:00

Wychowawca: mgr Sylwia Węgrzynek, j. angielski

Nauczyciel dochodzący: mgr Magdalena Śmieszek, gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna

Katecheza – mgr Katarzyna Szweda  Środy i Czwartki w godz. od 14:00 - 14:30

Woźna oddziałowa – p. Magdalena Sikorska

W razie potrzeby (pytań oraz w celu komunikacji z nauczycielem) udostępniam prywatnego maila: sylfka89@interia.pl]

***

Zachęcamy dzieci i rodziców do częstego zaglądania na naszą zakładkę grupową, gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje, zdjęcia oraz tematykę naszych zajęć na dany miesiąc.

***

W przedsionku naszego przedszkola wisi "Skrzynka dobrych życzeń". Zachęcamy Państwa do wymiany informacji i podzielenia się z nami swoimi opiniami, spostrzeżeniami, sugestiami na tematy związane z przedszkolem. Wszystkie informacje są dla nas ważne i serdecznie za nie dziękujemy!

URODZINOWE CUKIERKI

Drodzy Rodzice!

Cukierki na urodziny muszą przejść 48h kwarantanne, więc muszą być przyniesione wcześniej lub

mogą być w opakowaniu zbiorczym, hermetycznym, tak żeby można było je zdezynfekować.

DZIĘKUJĘ ZA WYROZUMIAŁOŚĆ!

Drodzy Rodzice,

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie ćwiczeń logopedycznych Waszych dzieci, proszę kontaktować się z logopedą

- Panią Moniką Grund drogą mailową:  logopedagrund-przedszkole@wp.pl

***

ZNAK  NADZIEI – żonkil jest znakiem hospicjów rozpoznawalnym na całym świecie.

Więcej informacji nt. akcji dostępnych pod linkiem