CO NAS CZEKA W PAŹDZIERNIKU?

02 październik (wtorek)– Teatr Skrzat z Krakowa zaprezentuje przedstawienie pt. „Przyjaciele z Zielonej Polany”. Koszt 3 zł – płatne u nauczycielek grup. Śniadanie w tym dniu  o godz. 8.30.

04 październik (czwartek)Spotkanie przedszkolaków z Policjantami z KPP w Pszczynie

12 październik (piątek)Dzień Edukacji Narodowej

12 październik – sesja fotograficzna do KALENDARZA, koszt zestawu 35 zł

19 październik (piątek) Odbędzie sięautokarowa wycieczka na przestawienie teatralne pt. Herkules do Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach – Dziedzicach dla grup starszych: Kotki, Motylki

22 październik (poniedziałek) – Odbędzie się autokarowa wycieczka na warsztaty regionalne pt. Kiszenie kapustydo Żorskiego Centrum Regionalnego dla grupy Pszczółki.

październik „Kocham Cię Polsko” – konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców . Wykonanie pracy techniką dowolną.