Poniedziałek, 2018-01-22
Dominiki, Mateusza

1% dla Przedszkola

Jesteś tu: » Strona startowa » 1% dla Przedszkola

Szanowni Rodzice i mieszkańcy Kobióra!

Kolejny raz zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na przedszkole Waszych dzieci i wnuków. Dzięki otrzymanym środkom możemy zapewnić naszym milusińskim wiele atrakcyjnych form spędzenia czasu oraz wzbogacić naszą bazę dydaktyczną. Z wpłat zakupiliśmy kserokopiarkę (do powielania m.in. kolorowanek, kart pracy czy pomocy dydaktycznych dla Waszych pociech), a w poprzednich latach: urządzenia do ogrodu przedszkolnego, przenośne nagłośnienie oraz stoły i krzesełka do jednej sali, kącik do zabaw tematycznych "Kuchnia". Obecnie planujemy zakupić dalszą modernizację ogrodu oraz zakup nowoczesnych pomocy dydaktycznych.

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży „OMNIBUS”

KRS : 0000237488

CEL SZCZEGÓŁOWY 1%  : na Gminne Przedszkole w Kobiórze

**************************************************************************

Prosimy wszystkich rodziców, krewnych i znajomych do włączenia się w akcję.

Drogi Rodzicu ! Drogi Mieszkańcu Kobióra !

Możesz 1% swojego należnego podatku wpłacić

na nasze Przedszkole w Kobiórze !

Nasze Przedszkole podpisało umowę z organizacją pożytku publicznego, bo tylko takie organizacje mogą otrzymywać 1% podatku. Wpływy przeznaczone dla naszego przedszkola są nam przekazane. Zachęcamy rodziców  do zaangażowania się w tę akcję.

Uzyskane w ten sposób pieniądze w latach 2008 i 2009, 2010 zostały przeznaczone na modernizację ogrodu: zakupiono dwie huśtawki typu KIWAK ( PIESEK I KOGUT ), Tandem PIESEK, Domek Agatka, huśtawkę Ważka. Ostatnio zakupiono przenośne profesjonalne nagłośnienie oraz stoliki i krzesełka do jednej sali.

Co należy zrobić ? :

Wpisujemy w odpowiednią rubrykę :

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży „OMNIBUS”     KRS : 0000237488

Dopisek : na Gminne Przedszkole w Kobiórze

Dopisek jest warunkiem przekazania 1% podatku właśnie na nasze przedszkole.

Dziękujemy mieszkańcom naszej Gminy !

Dziękujemy rodzicom oraz wszystkim mieszkańcom naszej miejscowości za darowiznę 1% podatku dochodowego na nasze Przedszkole. W tym roku zebraliśmy ponad 3 500 zł. Do tej pory, z wpłat 1%, zostały zakupione huśtawki i urządzenia do ogrodu przedszkolnego. Tym razem pragniemy uzyskany dochód przeznaczyć na zakup profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego, co ułatwi  prowadzenie wielu imprez i uroczystości dla naszych milusińskich i ich najbliższych, organizowanych zarówno w budynku, jak i w ogrodzie Przedszkola. Dzięki przyjaznej dłoni ludzi dobrej woli możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń, dlatego za ofiarowaną pomoc i życzliwość serdecznie dziękujemy !

GP