Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Grupa MOTYLKI

Grupa MOTYLKI

Witamy serdecznie dzieci i rodziców w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Podobny obraz

MOTYLKI- dzieci 3-4letnie.

Kolor przewodni grupy: NIEBIESKI

Godziny pracy oddziału: 6:30-16:30.

Wychowawca: naucz. Katarzyna Kardasz, mgr Dominika Janosz.

Pomoc nauczyciela- p. Zuzanna Tużnik

W celu komunikacji z nauczycielem, potrzeby odpowiedzi na pytania zachęcamy do komunikacji mailowej pod adresem:

motylki252020@gmail.com

Zdjęcia z wydarzeń mających miejsce w grupie, świąt i uroczystości zamieszczane będą w zakłądce grupowej.

***

W naszym przedszkolu w przedsionku wisi "Skrzynka dobrych życzeń". Zachęcamy państwa do wymiany informacji i podzielenia się z nami spostrzeżeniami, opiniami na tematy związane z przedszkolem.

Za wszelkie uwagi serdecznie dziękujemy.

WAŻNE:

Bardzo prosimy nieobecności dziecka zgłaszać w godzinach porannych telefonicznie ->  32 218 81 66.

Słodycze do przedszkola prosimy przynosić  2 dni wcześniej przed planowaną celebrowaniem urodzin dziecka w grupie przedszkolnej.

Szanowni Rodzice

Wszelkie pytania odnośnie terapii logopedycznej proszę kierować za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mailowy logopedagrund-przedszkole@wp.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej dla podopiecznych Hospicjum Św. Ojca Pio w Pszczynie.

Pragniemy stworzyć aż 100 paczek.

Produkty prosimy składować do 02.12.2020

Dziękujemy za zaangażowanie.