Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Grupa KOTKI

Grupa KOTKI

7 grudnia (poniedziałek)-  planowane jest spotkanie ze "Świętym Mikołajem"

Szanowni Państwo,

jak co roku, tak i tym razem, nasze Przedszkole organizuje

akcję charytatywną Podziel się swoim sercem z innymi”.

Zachęcamy do włączenia się w pomoc. W tym roku przygotowujemy świąteczne prezenty, aż dla 100 chorych z Hospicjum Ojca Pio w Pszczynie.

Bez Państwa zaangażowania i wsparcia nie udawałoby się przeprowadzić akcji w poprzednich latach.

SZCZEGÓŁY AKCJI:

CO ZBIERAMY?

Podzielne słodycze: czekolady, pakowane hermetycznie ciastka, wafelki - mogą być w opakowaniu zbiorczym, itp.

MIEJSCE ZBIÓRKI- Gminne Przedszkole w Kobiórze (przedsionek)

TERMIN ZBIÓRKI: Od 19 listopada do 2 grudnia 2020r.

Już teraz dziękujemy za zaangażowanie! Wierzymy, że dobro wraca, a także, że i tym razem uda nam się wesprzeć podopiecznych Hospicjum Ojca Pio w Pszczynie, pomimo, iż dla każdego z nas ten rok jest ogromnie trudny

Witamy serdecznie dzieci i rodziców

z grupy „Kotki” w nowym roku szkolnym 2020/2021

grupa "Kotki" 4-5-latki

wychowawca grypymgr Barbara Skutela

nauczyciel dochodzący: Justyna Ryżka

religia: mgr Katarzyna Szweda

j. angielskimgr Monika Maca

woźna oddziałowa: Dorota Klos

godziny pracy oddziału: 7.30-15.30

kolor grupyfioletowy

mail grupowy:  kotki.kobior@gmail.com

Zachecam do czestego zaglądania na naszą zakładkę grupową,
gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje  i zdjęcia dotyczące naszej grupy.

W przedsionku naszego przedszkola wisi "Skrzynka dobrych życzeń". Zachęcamy Państwa do wymiany informacji i podzielenia się z nami  swoimi opiniami, spostrzeżeniami, sugestiami na tematy związane z przedszkolem. Wszystkie informacje są dla nas ważne i serdecznie za nie dziękujemy!

Urodzinowe cukierki

Drodzy rodzice cukierki na urodziny muszą przejść 48h kwarantanne,więc muszą być przyniesione wcześniej lub musi to być opakowanie zbiorcze, hermetyczne zapakowane, tak żeby można było je zdezynfekować.

DZIĘKUJĘ ZA WSPOŁPRACĘ

DRODZY RODZICE

Nasze Przedszkole przyłącza się do akcji  „ZNAKI NADZIEI”   Hospicjum Ojca Pio w Pszczynie,

CELEM AKCJI JEST:  solidaryzowanie się z osobami ciężko chorymi, ich najbliższymi,   i tymi,  którzy niosą im pomoc czyli HOSPICJUM.

Udział w akcji „ZNAKI NADZIEI” oznacza sadzenie i pielęgnowanie żonkili, które są znakiem hospicjum rozpoznawanym na całym świecie.

Rabaty z kwiatami umieszcza się w miejscach ogólnodostępnych i sukcesywnie z roku na rok się je powiększa.

W tym roku -w październiku cebulki żonkili sadzić będą cztery grupy:  „Żabki”, „Zajączki”, „Misie” i „Kotki”.

Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby każde dziecko z tych grup przyniosło  JEDNĄ CEBULKĘ ŻONKILA

Cebulki przynosimy w terminie od 02.10.2020 ( piątek) do 09.10.2020 ( piątek)

Dziękuję za współpracę :)

Ćwiczenia logopedyczne