1,5 % dla Przedszkola

Dziękujemy za wpłaty.

Zebrane środki przekażemy na wzbogacenie bazy dydaktycznej przedszkola o pomoce dydaktyczne i zabawki dla dzieci.

Szanowni Rodzice i Mieszkańcy Kobióra!

Kolejny raz zwracamy się z prośbą o przekazanie 1,5 % podatku dochodowego na przedszkole Waszych dzieci i wnuków. Dzięki otrzymanym środkom możemy zapewnić naszym milusińskim wiele atrakcyjnych form spędzenia czasu oraz wzbogacić naszą bazę dydaktyczną. Z dotychczasowych wpłat zakupiliśmy kserokopiarkę (do powielania m.in. kolorowanek, kart pracy czy pomocy dydaktycznych dla Waszych pociech), urządzenia do ogrodu przedszkolnego, bezpieczną nawierzchnię na plac zabaw, przenośne nagłośnienie oraz stoły i krzesełka sal, kąciki do zabaw tematycznych.

W dalszym ciągu planujemy wzbogacać naszą bazę dydaktyczną o nowoczesne pomoce dydaktyczne.

Co należy zrobić ? :

Wpisujemy w odpowiednią rubrykę :

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży „OMNIBUS”     KRS : 0000237488

Dopisek : na Gminne Przedszkole w Kobiórze

Dopisek jest warunkiem przekazania 1,5 % podatku właśnie na nasze przedszkole.

Prosimy wszystkich rodziców, krewnych i znajomych do włączenia się w akcję.