• Do wakacji: -25 dni

Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

Drodzy Rodzice!

Dnia 11 czerwca (poniedziałek) o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci nowoprzyjętych.

Dnia 14 czerwca (czwartek) o godz. 16.30 - DZIEŃ OTWARTY dla dzieci nowoprzyjętych

w planie:

•  godzina 16.30 – teatrzyk dla dzieci  „O Prosiaczku Brudasku”
  •  ok. godziny 17.00 do 18.00 – zwiedzanie przedszkola, zabawy z rodzicami na placu zabaw

Prosimy o zabranie obuwia zamiennego dla dzieci i rodziców.

Serdecznie zapraszamy!

**********************************************

Przypominamy o obowiązku potwierdzenia woli przyjęcia do przedszkola przez rodziców dzieci zakwalifikowanych w terminie do dnia 20 kwietnia 2018r. do godz. 15.00.
Rodziców dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu Gminnego Przedszkola.

*********************************************

1% podatku dla naszego przedszkola

Szanowni Rodzice i mieszkańcy Kobióra!

Kolejny raz zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na przedszkole Waszych dzieci i wnuków. Dzięki otrzymanym środkom możemy zapewnić naszym milusińskim wiele atrakcyjnych form spędzenia czasu oraz wzbogacić naszą bazę dydaktyczną. Z wpłat zakupiliśmy kserokopiarkę (do powielania m.in. kolorowanek, kart pracy czy pomocy dydaktycznych dla Waszych pociech), a w poprzednich latach: urządzenia do ogrodu przedszkolnego, przenośne nagłośnienie oraz stoły i krzesełka do jednej sali, kącik do zabaw tematycznych "Kuchnia". Obecnie planujemy zakupić dalszą modernizację ogrodu oraz zakup nowoczesnych pomocy dydaktycznych.

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży „OMNIBUS”

KRS : 0000237488

CEL SZCZEGÓŁOWY 1%  : na Gminne Przedszkole w Kobiórze

Dzień Wieszania Kłódek Miłości

W Europie coraz bardziej popularna staje się tradycja przyczepiania kłódek na stalowych barierkach mostów, bądź na stalowych drzewkach, w celu zapewnienia sobie dozgonnej miłości. Na takich kłódkach  zakochani wypisują swoje imiona, zatrzaskują je, a klucz wrzucają do rzeki. Ma im to zapewnić nierozerwalne uczucie, które przetrwa wszystko.

Dzień Wieszania Kłódek Miłości